Poznaj przygody komisarza Michała Treli – opis odcinków serialu

Nie wierzysz w to, że polskie kino może być na światowym poziomie? Nawet nie zaczynasz oglądać polskich seriali, bo zakładasz, że będą słabe? Nic bardziej mylnego! Twórcy serialu kryminalnego „Znaki” udowodnili, że potrafimy tworzyć naprawdę dobre produkcje. Docenili go światowi krytycy filmowi. Sprawdź, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!

“Znaki” – serial, z którym będziesz chciał być na bieżąco!

„Znaki” to polski serial kryminalny, który został stworzony przez Przemysława Hoffmanna oraz Błażeja Przygodzkiego i wyprodukowany przez Grupę ATM. Pierwszy sezon był transmitowany przez kanały AXN Central Europe oraz Telewizję Polsat. Pierwsza z nich pokazała również odcinki drugiego sezonu. Polsat planuje ich transmisję na jesień tego roku. Premiera produkcji miała miejsce w 2018 roku i od samego początku zyskała milionowe rzesze fanów. Jej popularność przerosła nawet najśmielsze oczekiwania twórców.

Serial „Znaki” składa się z dwóch ośmioodcinkowych serii. Opowiadają one o śledztwie prowadzonym w Górach Sowich, a dokładnie w miejscowości Sowie Doły. Tam kilka lat temu miało miejsce brutalne morderstwo młodej studentki. Bestialstwo sprawcy było tak porażające, że sprawą zajęły się media w całym kraju. Niestety morderca nigdy nie został znaleziony, a pomimo to lokalnym władzom bardzo zależało na zamknięciu śledztwa. Tak właśnie uczyniono.

Niestety po kilku latach dochodzi do podobnego mordu. Ciało młodej kobiety znaleziono nad jeziorem nieopodal miejscowej kopalni melafiru. Tę sprawę przejmuje Michał Trela. Mężczyzna niedawno przeprowadził się wraz ze swoją córką do miasteczka, ponieważ tam miał przejąć funkcję komendanta posterunku miejscowej policji. Komisarz jest doświadczonym śledczym i bez wahania podejmuje się rozwiązania sprawy. Podczas śledztwa na jaw wychodzą fakty, które w sposób jednoznaczny wiążą obydwa mordy, a co ważniejsze – niektórzy tubylcy wydają się być ściśle związani ze sprawą. Niestety Trela ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ mieszkańcy nie pałają do niego sympatią i niechętnie składają zeznania. Tutaj nie lubi się nowych, a zwłaszcza tych, którzy zaczynają węszyć i rozgrzebywać stare historie…

Gdzie oglądać najlepszy polski serial kryminalny dekady?

Odcinki drugiej serii serialu „Znaki” będzie można oglądać w jesiennej ramówce Telewizji Polsat. Dla niecierpliwych oraz osób, które nie znają pierwszego sezonu i chcą nadrobić zaległości, proponujemy skorzystanie z oferty legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Po wpisaniu odpowiedniej frazy: “znaki serial odcinki” znajdziemy tam odcinki pierwszej serii serialu oraz otrzymamy dostęp do drugiej części produkcji. Ponadto IPLA to również telewizja internetowa, wiec z powodzeniem obejrzymy tutaj programy telewizyjne transmitowane przez Grupę Polsatu.

Ipla.tv to również ogromna biblioteka filmów, bajek i seriali dla całej rodziny. Oprócz tego to miejsce, gdzie obejrzymy telewizję „na żądanie”. Większość materiałów zgromadzonych na serwerach serwisu dostępnych jest bezpłatnie. Do reszty dostęp uzyskamy poprzez wykupienie jednorazowego wejścia lub jednego z licznych personalizowanych pakietów telewizyjnych. Każdy z nich można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni.