Czy w telewizji internetowej można obejrzeć film “Kogel Mogel 3”?

Telewizja internetowa pozwala na oglądanie najlepszych i najnowszych filmów w dowolnej chwili – wystarczy tylko posiadać sprzęt z dostępem do internetu. Wśród filmów, które cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, jest także obraz “Kogel Mogel 3”. Film miał swoją premierę 25 stycznia 2019 roku, a wyreżyserował go Kordian Piwowarski. Czy w TV online można zobaczyć trzecią część popularnej serii “Kogel Mogel”?

telewizor photo

Telewizja internetowa – opis, cechy, zalety

Telewizja internetowa to nowoczesny rodzaj telewizji, która do działania wykorzystuje mechanizmy dostępne w internecie. Jest to znakomita alternatywa dla tradycyjnej telewizji, ponieważ użytkownik-widz samodzielnie wybiera co ma ochotę zobaczyć i kiedy. Nie trzeba czekać na emisję jakiegoś programu, chyba że ma to być jego premiera. Szeroka oferta programowa jest też dostępna dla użytkowników nawet wówczas, gdy w ogóle nie posiadają telewizora. Mogą oglądać programy czy filmy na ekranie laptopa, komputera stacjonarnego, ale też w smartfonie czy tablecie. Użytkownik nie jest też przypisany do konkretnego urządzenia – może rozpocząć oglądanie jakiegoś programu na smartfonie, a dokończyć go na komputerze. Filmy można oglądać w częściach – zawsze wtedy gdy ma się wolną chwilę. Twórcy nie polecają raczej takiego rozwiązania, bo widz wypada z klimatu filmu, jednak dla wielu zabieganych osób jest to jedyne wyjście by w ogóle dany obraz obejrzeć. Telewizje online tworzą swoje treści specjalnie na użytek internetowy, ale mogą również po prostu udostępniać online programy, które da się obejrzeć w telewizji tradycyjnej. 

“Kogel Mogel 3” – film dostępny w TV online

“Kogel Mogel 3” to film wyreżyserowany przez Kordiana Piwowarskiego, na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jest to trzecia część serii “Kogel Mogel” (część pierwsza miała premierę w roku 1988, a druga w roku 1989). Film prezentuje dalsze losy ulubionych bohaterów wielu Polaków – czyli przede wszystkim Kasi Zawady (z domu Solskiej). Kasia jest po rozwodzie, pracuje jako dyrektor szkoły. Do Polski wraca po 10 latach jej syn, Marcin. Ma plan na rozkręcenie własnego biznesu, co będzie się wiązało z licznymi, zabawnymi perypetiami. Historia opowiada również o Barbarze i Marianie Wolańskich, u których kiedyś pracowała Kasia, a których córka spotka się z synem Kasi, przy czym pierwsze spotkanie nie będzie należało do miłych. Film na pewno jest przeznaczony dla fanów poprzednich części, ale zainteresuje także młodszą widownię, jako że jego część opowiada o młodych osobach i ich życiu. “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” dostępny jest w telewizji internetowej!